Teraz -20% na nieprzecenione z kodem: KUCHNIA. Ważny tylko:

Polski producent

Darmowa dostawa od 99 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Bezpieczne zakupy SINK Quality

Bezpieczne zakupy Trusted Shops

Znak jakości i gwarancja Trusted Shops dla sinkquality.eu - opinie użytkowników

Symbol bezpiecznych sklepów internetowych

W przypadku zakupów w internecie nie możliwości osobistego kontaktu ani dotknięcia produktu przed zakupem. Aby mimo to umożliwić bezproblemowe składanie zamówień, znak jakości Trusted Shops wskazuje, który sklep internetowy zasługuje na zaufanie i oferuje znakomitą obsługę. 

Co oznacza znak jakości?

Sklepy posiadające znak jakości to te, które przeszły audyt i spełniają kryteria jakości Trusted Shops. Co to oznacza w praktyce?

 1. Identyfikacja i dostępność

  Nasza nazwa oraz adres są wyraźnie widoczne w sklepie. Jest możliwość szybkiego i łatwego kontaktu ze sprzedawcą.

 2. Bezpieczeństwo i ochrona danych

  Gromadzimy dane osobowe tylko, gdy jest to dozwolone przez prawo lub gdy dobrowolnie wyrazisz na to zgodę. Zapewniamy pełne szyfrowanie danych.

 3. Odstąpienie od umowy i zwroty

  Informujemy o warunkach odstąpienia od umowy oraz o sposobie, w jaki możesz z niego skorzystać. Zapewniamy klarowną informację o tym, czy poniesiesz koszty zwrotu.

 4. Produkty i koszty

  Nasz sklep jest sprawdzany, czy nie figuruje w Katalogu Wykluczeń Trusted Shops. Podajemy ceny produktów, koszty wysyłki i inne dodatkowe koszty w przejrzysty sposób.

 5. Zamówienia i transparentność

  Cały proces składania zamówienia jest sprawdzany pod kątem funkcjonalności i transparentności.

 6. Obsługa i doświadczenia klienta

  Podczas audytu są weryfikowane nie tylko kryteria Trusted Shops, ale i poziom obsługi klienta. Średnia ocena sprzedawcy nie może być niższa niż 4 gwiazdki.

Wszystkie wymagania dotyczące przyznawania znaku jakości Trusted Shops znajdziesz w dokumencie Kryteria Jakości Trusted Shops.

Jak mogę upewnić się, że znak jakości jest autentyczny?

Po prostu kliknij znak jakości. Otworzy się wtedy okienko ze wszystkimi informacjami o naszym sklepie. 

Kliknij jeszcze raz w znak jakości. Certyfikat sklepu otworzy się w nowym oknie. Wyświetli się informacja, że certyfikat jest WAŻNY. W przeciwnym wypadku widniałby jako zablokowany.

Ochrona Kupującego Trusted Shops

Kompleksowe zabezpieczenie Twoich zakupów.

Twoje zakupy są zabezpieczone na wypadek gdyby zamówienie dotarło uszkodzone lub w ogóle nie dotarło. Nie musisz się o to martwić.

Co daje ochrona Kupującego?

Eksperci Trusted Shops robią wszystko, co w ich mocy, aby zakupy w sklepach ze znakiem jakości Trusted Shops były bezpieczne i przyjemne. Nawet jeśli pojawią się problemy lub nieporozumienia, możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne dzięki Ochronie Kupującego Trusted Shops.

 • Twój zakup jest chroniony do kwoty 10 000 zł
 • Bezpieczeństwo niezależnie od wybranej metody płatności
 • Indywidualne wsparcie

Kiedy ochrona Kupującego przynosi mi korzyści?

Kompleksowa ochrona kupującego obejmuje zamówienia w certyfikowanych sklepach internetowych. Zapobiega stratom finansowym podczas zakupów. Możesz polegać na niej w następujących sytuacjach:

 1. Zamówienie nie dotarło

 2. Pieniądze nie zostały zwrócone

 3. Sklep internetowy jest niewypłacalny

 4. Usługa nie została zrealizowana

 5. Treści cyfrowe nie zostały wysłane lub są nie ważne


Szczegółowe informacje można znaleźć w warunkach korzystania z ochrony kupującego.

Jak skorzystać z ochrony Kupującego?

Zabezpiecz swój zakup od razu po złożeniu zamówienia.

Jeśli nie masz konta w Trusted Shops, po każdym zamówieniu możesz zdecydować, czy chcesz bezpłatnie zabezpieczyć swoje zakupy do kwoty 10 000 zł.

Ochrona Kupujacego trusted Shops

 

Opinie w Trusted Shops dla SINK Quality

Autentyczne doświadczenia prawdziwych nabywców.

W Trusted Shops można oceniać tylko rzeczywiste doświadczenia związane z zakupem. Zespół wewnętrznych ekspertów gwarantuje, że możesz zaufać opiniom.

W naszym sklepie znajdziesz 2 rodzaje ocen:

 1. Ocena sklepu - pokazuje, jak dobra jest jakość obsługi, dostawy i samych produktów.

 2. Opinie o produktach - pomagają lepiej je poznać, nawet jeśli nie możesz wziąć ich do ręki. Ułatwia to znalezienie produktu, który spełnia Twoje wymagania.

Dlaczego mogę polegać na opiniach w Trusted Shops?

W Trusted Shops można oceniać tylko rzeczywiste doświadczenia związane z zakupem. Zespół wewnętrznych ekspertów gwarantuje, że możesz zaufać opiniom.

 1. Numer transakcji

  Trusted Shops wyświetla w systemie tylko opinie posiadające unikalny numer referencyjny. Oznacza to, że jeżeli nie było rzeczywistego doświadczenia z firmą = nie ma opinii! Dzięki temu możesz mieć pewność, że czytasz tylko opinie osób, które naprawdę kupiły produkt.

 2. Prawdziwi klienci

  Każda opinia jest przypisywana do klienta. W większości przypadków wystawienie opinii jest możliwe tylko w przypadku otrzymania zaproszenia, a opinia jest jednoznacznie powiązana z konkretną osobą i jej adresem e-mail.

 3. Zespół weryfikacyjny

  W przypadku nieprawidłowości i zgłoszonych opinii eksperci z zespołu weryfikacyjnego Trusted Shops są natychmiast dostępni, aby sprawdzić daną opinię i podjąć decyzję o dalszym postępowaniu. Oznacza to, że próby manipulacji są wykrywane odpowiednio wcześnie. Nieprawdziwa opinia zostanie natychmiast usunięta.

 4. Strategia zerowej tolerancji

  Trusted Shops oznacza zaufanie w Internecie. Dotyczy to również naszego systemu opinii. W tym celu Trusted Shops stosuje strategię zerowej tolerancji, w przypadku której wyświetlane są tylko zweryfikowane opinie. Tylko w ten sposób opinie zapewniają wiarygodną orientację podczas zakupów online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium