Funkcjonalna kuchnia stalowa: zlew + bateria + syfon + dozownik + myjka + mata
Opis produktu



Zestaw | Kuchnia Industrial Loft
Idealne połączenie minimalistycznego designu z maksymalną wygodą użytkowania, które sprawi, że Twoje wnętrze będzie nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne.
- Estetyka i odprność na plamy, dzięki powłoce PVD z satyny szczotkowanej
- Wygoda użytkowania, dzięki trójdrożnej baterii, która umożliwia przepływ 3 trybów wody - ciepły, zimny i filtrowany
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi
- Podkreśl swój styl ciemną kolorystyką. Stworzyliśmy zestaw specjalnie dla Ciebie, więc nie musisz się martwić o dopasowanie odcieni
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy
- Otrzymaj gratisy: myjka do szklanek i rolowana ociekarka
Najważniejsze dane techniczne
Zlewozmywak stalowy COLE 110:
- Wymiary: 58 x 45 x 20 cm
- Szafka: od 60 cm
- Montaż: nablatowy
- Trwała stal odporna na wgniecenia
Bateria kuchenna trójdrożna Ellen:
- Wysokość baterii: 33 cm
- Materiał wykonania: ceramiczna głowica i korpus ze stali szlachetnej (odporność na przebarwienia i wysoką temperaturę)

ŁATWY W CZYSZCZENIU
ODPORNY NA PRZEBARWIENIA
Funkcjonalny zlew ułatwiający prace kuchenne
Model: COLE 110
- Powłoka antykondensacyjna zapobiega powstawaniu skroplin na tylnej stronie zlewozmywaka
- Szczotkowane wykończenie z powłoką PVD, dzięki temu odciski palców i plamy są praktycznie niewidoczne
- Łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki powłoce hydrofobowej
- Lekko zaokrąglone krawędzie zapobiegają gromadzeniu się osadów i resztek
- Długowieczność, dzięki odporności na zarysowania, uderzenia, wysokie temperatury i przebarwienia


Warstwa tłumiąca dźwięki
Zlew został zaprojektowany z myślą o cichym użytkowaniu podczas codziennych czynności. Specjalna powłoka i mata wyciszająca skutecznie tłumią dźwięki, ograniczając ich głośność. Dodatkowo, zmniejszone odczuwanie wibracji pozwala na bezpieczne zamontowanie młynka bez obaw o uszkodzenie zlewozmywaka.
Powłoka antykondensacyjna
Zapobiega powstawaniu skroplin na tylnej stronie zlewozmywaka, które mogą pojawiać się w wyniku różnic temperatur. Dzięki temu szafki kuchenne nie ulegną uszkodzeniu przez wilgoć, co przedłuży ich żywotność i zachowa estetyczny wygląd całej kuchni.
Co wyróżnia baterię kuchenną ELLEN?
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Trójdrożny system sterowania - umożliwia przepływ 3 trybów wody - ciepły, zimny i filtrowany
- Wyciągana słuchawka z giętkim wężem
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości 33 cm
- Powłoka Nano-PVD - zwiększa odporność na zarysowania
- Korpus ze stali szlachetnej, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody


Dozownik na płyn do naczyń Prime w kolorze czarnym
- Pojemność butelki 500 ml
- Obrotowa końcówka 360°
- Napełniany od góry
- Elegancki design dopasowany do zlewów SINK Quality
- Wysokiej jakości stal szlachetna
- Odporny na rdzewienie
Estetyczny i dyskretny podajnik
Praktyczny metalowy dozownik posiada obracaną o 360° końcówkę, która ułatwia ustawienie wygodnego kąta podczas zmywania. Długi podajnik pobiera odpowiednią ilość płynu, ograniczając jego zużycie, a napełnianie od góry sprawia, że jego uzupełnianie jest szybkie i wygodne.
Wielofunkcyjna myjka do szklanek z wyciąganą wylewką
Myjka do szklanek z wyciąganą wylewką ClassicWash to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort pracy w każdej nowoczesnej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się unikalną funkcją prysznica oraz elastycznym wężem o długości 115 cm, co pozwala nie tylko na błyskawiczne mycie szklanek i butelek z wąskimi otworami, ale również na wygodne płukanie warzyw, owoców oraz całego zlewozmywaka.
Wykończenie w głębokim kolorze pure carbon nadaje jej estetyczny, nowoczesny wygląd, który doskonale komponuje się z armaturą kuchenną. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego tworzywa ABS, produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury, co gwarantuje jego długowieczność.


Wielofunkcyjna mata rolowana
- Praktyczna podstawka pod gorące garnki, dzięki odporności na wysokie temperatury
- Wygodnie osusz owoce, warzywa oraz naczynia
- Wykorzystaj ją jako przedłużenie powierzchni roboczej
- Składana i łatwa do przechowywania (wymiary po złożeniu 5x41 cm), stanie się niezastąpionym elementem Twojej kuchni, który zwiększa jej funkcjonalność
- Uniwersalny rozmiar, dzięki czemu łatwo przytniesz i dopasujesz jej długość - 15 patyczków, 26,5x41 cm.
- Wykonana ze stali nierdzewnej
Standardy i jakość
- Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310 oraz Certyfikat F.FB.60411.211.2023
- Atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny
- 2 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Zlew i bateria posiadają dopasowane, wzmocnione opakowanie tekturowe z wypełnieniem, które zabezpiecza paczkę podczas transportu. Każda przesyłka jest ubezpieczona. Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia i zwrotu środków w przypadku uszkodzenia zlewu lub baterii w transporcie jest spełnienie wymagań wynikających z regulaminu firmy kurierskiej, czyli zgłoszenie reklamacji w ciągu 24 godzin od dostawy. Przesyłka powinna być sprawdzona w momencie dostawy kuriera w jego obecności.


Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak stalowy COLE 110 w kolorze black metal
- Bateria kuchenna Ellen w kolorze karbon
- Dozownik Prime w kolorze czarnym
- Mata rolowana w kolorze grafitowym
- Myjka do szklanek w kolorze czarnym
- Zaczepy do montażu nablatowego
- Przyścienny syfon w kolorze zlewozmywaka
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
WYMIARY


Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 60 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 580 |
| Szerokość [mm] | 450 |
| Głębokość [mm] | 200 |
| Wymiary komory | 53 x 35 x 20 cm |
| Typ montażu baterii | stojąca |
| Elastyczna | Nie |
| Wyciągana | Tak |
| Dwa tryby strumienia (prysznic i zwykły) | Nie |
| Wysokość wylewki [mm] | 300 |
| Wysokość [mm] | 330 |
| Zasięg wylewki | 220 mm |
| Waga [kg] | 1,95 |
| Gwarancja na zlew | 2 lata |
| Model odwracalny | Nie |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Odpływ [mm] | 90 |
| Typ ociekacza | Bez ociekacza |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | Stal |
| Syfon | Przyścienny, manualny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Certyfikaty | Atest PZH |
| Klasa przepływu | A |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 3/8 cala |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Stal szlachetna |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Kolor dozownika | Czarny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Otwór mocujący | 25 mm - 35 mm |
| Maksymalna grubość blatu | 35 mm |
| Wysokość dozera (nad blatem) | 65 mm |
| Pojemność pojemnika | 500 ml |
| Materiał pompki | Tworzywo ABS |
| Marka producenta | SINK Quality |