Kuchnia smart: zlew + bateria + dozownik + syfon
Opis produktu










Zestaw | Kuchnia smart
- Efektywne wykorzystanie przestrzeni dzięki niewielkiemu zlewowi idealnemu do kuchni o małym metrażu
- Wygoda użytkowania, dzięki ruchomej baterii z elastyczną wylewką i dozownikowi na płyn napełnianemu od góry
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi
- Dobierz pod siebie, decydując o kolorze akcesoriów. Nie martw się o dopasowanie odcieni kolorów
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy
- Otrzymaj gratisy: impregnat do zlewu, który minimalizuje powstawanie zacieków
Zlewozmywak granitowy TOMMY 1KBO
- Zlew do szafki od 30 cm
- Wymiary zlewu: 28 x 50 x 21 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Głęboka komora pomieści duże naczynia
- Przyścienny syfon manualny, automatyczny z pokrętłem lub syfon automatyczny z przyciskiem w trzech wersjach kolorystycznych. Wykonujemy otwory o standardowej średnicy 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do wybranego syfonu. Przejdź poniżej do sekcji Otwory w zlewozmywaku
- Kompletny zestaw gotowy do montażu
- Dołączona rysunkowa instrukcja montażu
- Wybierz: jeden z siedmiu kolorów zlewu, dobierz jeden z dziesięciu syfonów i jeden z trzech kolorów zestawu bateria + dozownik


Elastyczna bateria kuchenna z obrotową wylewką
Model: MEGAN
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Elastyczna słuchawka z giętkim, silikonowym wężem
- Perlator ECO - zapewnia oszczędność wody
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości 38 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Korpus ze stali szczotkowanej, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Obracalna o 360° bateria
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Ułatwia to mycie dużych naczyń oraz opłukanie całej powierzchni zlewu, bez względu na głębokość jego komory.
Elastyczna silikonowa wylewka
Ergonomiczna bateria kuchenna posiada długą elastyczną wylewkę, osadzoną na metalowej podporze. Giętka wylewka pokryta wysokiej jakości silikonem pozwala dowolnie regulować zasięg baterii. Model idealny dla wymagających użytkowników.


Dozownik SIMPLE II na płyn do naczyń w wybranym kolorze
- Pojemność butelki 320 ml
- Obrotowa końcówka 360°
- Napełniany od góry
- Elegancki design dopasowany do zlewów SINK Quality
- Wysokiej jakości tworzywo PCV
- Odporny na rdzewienie
Estetyczny i dyskretny podajnik
Praktyczny metalowy dozownik posiada obracaną o 360° końcówkę, która ułatwia ustawienie wygodnego kąta podczas zmywania. Długi podajnik pobiera odpowiednią ilość płynu, ograniczając jego zużycie.
Otwory w zlewozmywaku
Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do wybranego syfonu:
- 2 otwory (A i B) dla syfonu manualnego i klik klak, przeznaczone na baterię i dozownik
- 3 otwory (A, B lub C) dla syfonu automatycznego, przeznaczone na baterię, pokrętło/przycisk syfonu i dozownik.
Jeśli chcesz, aby rozmieszczenie lub ilość otworów była inna niż podana wyżej to napisz w komentarzu do zamówienia, które dokładnie wybierasz (A, B lub C). Zlew z otworami na zamówienie jest spersonalizowany i nie podlega zwrotom.
Otwory wykonujemy bezpłatnie. Są one o standardowej średnicy 35 mm i pasują do akcesoriów w zestawie.


Przyścienny syfon do zlewu granitowego
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Standardy i jakość
- Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310
- Atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny
- 10 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Każdy wysyłany przez nas zlew jest systematycznie zabezpieczany naszym 4-elementowym systemem ochronnym, który składa się z:
- Amortyzujących narożników z pianki
- Miękkiego pokrowca chroniącego przed zarysowaniem
- Wypełnienia stabilizującego produkt w kartonie
- Wytrzymałego, wielowarstwowego kartonu
Zaprojektowaliśmy go również dla Twojej wygody – jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne.


Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak granitowy TOMMY 1KBO w wybranym kolorze
- Bateria kuchenna MEGAN w wybranym kolorze
- Dozownik SIMPLE II w wybranym kolorze
- Przyścienny syfon w wybranym kolorze
- Instrukcja montażu i karta gwarancyjna
- Dedykowany impregnat do zlewu 30 ml
WYMIARY


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 30 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 500 |
| Głębokość [mm] | 224 |
| Wymiary komory | 23 x 39.5 x 21 cm |
| Typ montażu baterii | stojąca |
| Elastyczna | Tak |
| Wyciągana | Nie |
| Dwa tryby strumienia (prysznic i zwykły) | Nie |
| Wysokość wylewki [mm] | 228 |
| Wysokość [mm] | 380 |
| Zasięg wylewki | 174 mm |
| Waga [kg] | 1.8 |
| Gwarancja na zlew | 10 lat |
| Model odwracalny | Nie |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Przelew | 30 mm |
| Typ ociekacza | Bez ociekacza |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | 80% kruszywo granitowe, 20% żywica |
| Syfon | Do wyboru |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Certyfikaty | Atest PZH |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 3/8 cala |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Stal szlachetna |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Otwór mocujący | 25 mm - 35 mm |
| Maksymalna grubość blatu | 35 mm |
| Wysokość pojemnika (pod blatem) | 210 mm |
| Wysokość dozera (nad blatem) | 54 mm |
| Pojemność pojemnika | 320 ml |
| Materiał pompki | Tworzywo ABS |