Zestaw Camea: zlew + bateria + syfon + dozownik + wkładka
dodaj do przechowalni
Opis produktu










Zestaw | Zlew Camea z baterią Idea
- Dodatkowa przestrzeń robocza, dzięki dzięki ociekaczowi idealnemu do suszenia naczyń lub odkładania produktów podczas gotowania.
- Wygoda użytkowania, dzięki dwufunkcyjnej baterii z wyciąganą wylewką i dozownikowi na płyn.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: wkładka w kolorze czarnym przedłużająca blat roboczy.
TECHNOLOGIA PYRAGRANIT®
EUROPEJSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak granitowy
Model: CAMEA
- Zlew do szafki od 60 cm
- Wymiary: 79 x 50 x 20,5 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Długi, wyprofilowany ociekacz z praktycznymi żłobieniami ułatwia odpływ wody i doskonale sprawdza się do suszenia naczyń
- Przyścienny syfon automatyczny z pokrętłem w kolorze czarnym. Zlewozmywak posiada 5 podwiertów technologicznych dla łatwiejszego wiercenia otworów do baterii i akcesoriów


Dwufunkcyjna bateria kuchenna z wyciąganą wylewką
Model: IDEA
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Wyciągana wylewka baterii
- Dwufunkcyjna słuchawka - tryb zwykły lub prysznic
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości 38 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Mosiężny korpus, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Nowoczesna bateria kuchenna
Ergonomiczny model wyposażony w wyciąganą wylewkę, dzięki której mycie naczyń staje się jeszcze prostsze. Wylewka pozwala dowolnie regulować zasięg baterii. Słuchawka o dwóch trybach pracy wyposażona jest w przycisk przełączający przepływ wody ze zwykłego strumienia na prysznic.
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Zamontuj korpus w dowolną stronę – prawo/lewo ręcznie lub frontalnie.


Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Stylowy dozownik na płyn - większy porządek w kuchni
- Pojemność butelki 300 ml
- Obrotowa końcówka 360°
- Napełniany od góry
- Eleganckie wykończenie w czarnym macie
- Wysokiej jakości materiały
- Odporny na rdzewienie
Estetyczny i dyskretny podajnik
Praktyczny dozownik posiada obracaną o 360° końcówkę, która ułatwia ustawienie wygodnego kąta podczas zmywania. Długi podajnik pobiera odpowiednią ilość płynu, ograniczając jego zużycie, a napełnianie od góry sprawia, że jego uzupełnianie jest szybkie i wygodne.


Dopasuj otwory do swoich potrzeb
Zlewozmywak posiada przygotowanych 5 podwiertów technologicznych. Umożliwiają one łatwe i bezpieczne wywiercenie otworów w miejscach, które najlepiej pasują do Twojego układu kuchni.
Ważne: Zlewozmywak wysyłamy bez otworów na wylot. Otwory należy wykonać samodzielnie, nawiercając w wybranych przez siebie miejscach. Dzięki temu sam decydujesz o rozmieszczeniu baterii, dozownika czy pokrętła syfonu, idealnie dopasowując zlew do swojej kuchni.
Wielofunkcyjna wkładka ociekowa w kolorze czarnym
Zwiększ funkcjonalność swojej kuchni dzięki wkładce ociekowej zaprojektowanej specjalnie dla modelu Pyramis Camea. Akcesorium perfekcyjnie pasuje do zlewu, zabezpieczając blat przed wodą podczas ociekania naczyń czy żywności, a jego design harmonijnie dopełnia wystrój wnętrza.


Gwarancja
- 30 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Produkty posiadają dopasowane, wzmocnione opakowanie tekturowe z wypełnieniem, które zabezpiecza paczkę podczas transportu. Ponadto został zastosowany system podwójnego kartonu, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę. Jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne. Produkt sprzedawany jest jako komplet, co wyklucza możliwość zwrotu poszczególnych części zestawu – zwrotowi podlega wyłącznie całość.
Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak CAMEA
- Bateria kuchenna IDEA w kolorze czarnym
- Dozownik w kolorze czarnym
- Wkładka ociekowa w kolorze akcesoriów
- Przyścienny syfon czarny automatyczny
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna

WYMIARY


Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 60 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 790 |
| Szerokość [mm] | 500 |
| Głębokość [mm] | 205 |
| Wymiary komory | 49 x 38 x 20,5 cm |
| Gwarancja na zlew | 30 lat |
| Model odwracalny | Nie |
| Marka producenta | Pyramis |
| Typ ociekacza | Długi ociekacz |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | Pyragranit® |
| Syfon | Przyścienny, automatyczny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 50 cm |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Mosiądz |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | Pyramis |
| Gwarancja | 2 lata |
| Otwór mocujący | 25 mm - 35 mm |
| Maksymalna grubość blatu | 35 mm |
| Wysokość pojemnika (pod blatem) | 145 mm |
| Wysokość dozera (nad blatem) | 63 mm |
| Pojemność pojemnika | 300 ml |
| Marka producenta | Pyramis |