Zestaw Karpathos: zlew + bateria + syfon + wkładka regulowana
dodaj do przechowalni
Opis produktu










Zestaw | Zlew Karpathos z baterią Lungo
- Dodatkowa przestrzeń robocza, dzięki dzięki ociekaczowi idealnemu do suszenia naczyń lub odkładania produktów podczas gotowania.
- Wygoda użytkowania, dzięki designerskiej baterii z obrotową wylewką.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: wkładka regulowana w kolorze czarnym przedłużająca blat roboczy.
TECHNOLOGIA PYRAGRANIT®
EUROPEJSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak granitowy
Model: KARPATHOS
- Zlew do szafki od 45 cm
- Wymiary: 68 x 44 x 18 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Zlew odwracalny: montaż ociekacza z prawej lub lewej strony
- Długi, wyprofilowany ociekacz z praktycznymi żłobieniami ułatwia odpływ wody i doskonale sprawdza się do suszenia naczyń
- Przyścienny syfon automatyczny z pokrętłem w kolorze czarnym. Otwory o standardowej średnicy 35 mm.


Bateria kuchenna z obrotową wylewką
Model: LUNGO
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Stojąca bateria ze stałą wylewką
- Słuchawka wykończona w czarnym macie
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości 35,5 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Korpus, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Nowoczesna bateria kuchenna
Designerska wysoka bateria kuchenna w kolorze czarnym idealnie pasuje kolorystycznie do zlewozmywaków granitowych. Matowe wykończenie, tworzy nowoczesne i trwałe rozwiązanie do stylowej kuchni.
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Zamontuj korpus w dowolną stronę – prawo/lewo ręcznie lub frontalnie.


Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Otwory w zlewozmywaku - dopasuj do Twoich potrzeb
Wykonujemy otwory o standardowej średnicy 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do syfonu:
- automatycznego: 2 otwory A, B - pod baterię, pokrętło syfonu
Ociekacz zamontuj z prawej lub lewej strony.
Zlew posiada dodatkowe 2 podwierty technologiczne dla łatwiejszego wiercenia otworów do akcesoriów.


Wielofunkcyjna wkładka ociekowa w kolorze czarnym
Doskonale sprawdza się podczas płukania warzyw i owoców zapewniając wygodę i higienę użytkowania. Jej uniwersalny design pasuje do większości zlewozmywaków, czyniąc ją praktycznym dodatkiem do codziennych obowiązków. Wkładka posiada regulowaną szerokość od 32 do 46 cm.
Gwarancja
- 30 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Produkty posiadają dopasowane, wzmocnione opakowanie tekturowe z wypełnieniem, które zabezpiecza paczkę podczas transportu. Ponadto został zastosowany system podwójnego kartonu, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę. Jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne. Produkt sprzedawany jest jako komplet, co wyklucza możliwość zwrotu poszczególnych części zestawu – zwrotowi podlega wyłącznie całość.


Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak KARPATHOS
- Bateria kuchenna LUNGO
- Wkładka regulowana w kolorze czarnym
- Przyścienny syfon czarny automatyczny
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
WYMIARY


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 45 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 680 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Głębokość [mm] | 180 |
| Wymiary komory | 37,6 x 37,6 x 18 cm |
| Gwarancja na zlew | 30 lat |
| Model odwracalny | Tak |
| Marka producenta | Pyramis |
| Typ ociekacza | Długi ociekacz |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | Pyragranit® |
| Syfon | Przyścienny, automatyczny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 50 cm |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Mosiądz |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | Pyramis |