Zestaw Mido: zlew + bateria + syfon + wkładka regulowana
Opis produktu










Zestaw | Zlew Mido z baterią Flessi
- Dodatkowa przestrzeń robocza, dzięki dzięki ociekaczowi idealnemu do suszenia naczyń lub odkładania produktów podczas gotowania.
- Wygoda użytkowania, dzięki designerskiej elastycznej baterii z obrotową wylewką.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: wkładka regulowana w kolorze czarnym przedłużająca blat roboczy.
TECHNOLOGIA PYRAGRANIT®
EUROPEJSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak granitowy
Model: MIDO
- Zlew do szafki od 50 cm
- Wymiary: 62 x 50 x 19 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Zlew odwracalny: montaż ociekacza z prawej lub lewej strony
- Krótki, wyprofilowany ociekacz z praktycznymi żłobieniami ułatwia odpływ wody i doskonale sprawdza się do suszenia naczyń
- Przyścienny syfon automatyczny z pokrętłem w kolorze srebrnym. Otwory o standardowej średnicy 35 mm.


Bateria kuchenna z elastyczną wylewką
Model: Flessi
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Elastyczna gumowa wylewka
- Słuchawka wykończona w chromie
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości od 26 do 44 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Mosiężny korpus, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Elastyczna gumowa wylewka
Ergonomiczna bateria kuchenna wyposażona jest w długą, elastyczną wylewkę zamocowaną na solidnej, metalowej podstawie. Elastyczna konstrukcja pokryta trwałym silikonem umożliwia swobodne ustawienie strumienia wody w wybranym kierunku, zapewniając maksymalną funkcjonalność. To doskonały wybór dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania w kuchni
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Zamontuj korpus w dowolną stronę – prawo/lewo ręcznie lub frontalnie.


Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Otwory w zlewozmywaku - dopasuj do Twoich potrzeb
Wykonujemy otwory o standardowej średnicy 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do syfonu:
- automatycznego: 2 otwory A, B - pod baterię, pokrętło syfonu
Ociekacz zamontuj z prawej lub lewej strony.
Zlew posiada dodatkowe 2 podwierty technologiczne dla łatwiejszego wiercenia otworów do akcesoriów.


Wielofunkcyjna wkładka ociekowa w kolorze czarnym
Doskonale sprawdza się podczas płukania warzyw i owoców zapewniając wygodę i higienę użytkowania. Jej uniwersalny design pasuje do większości zlewozmywaków, czyniąc ją praktycznym dodatkiem do codziennych obowiązków. Wkładka posiada regulowaną szerokość od 32 do 46 cm.
Gwarancja
- 30 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Produkty posiadają dopasowane, wzmocnione opakowanie tekturowe z wypełnieniem, które zabezpiecza paczkę podczas transportu. Ponadto został zastosowany system podwójnego kartonu, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę. Jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne. Produkt sprzedawany jest jako komplet, co wyklucza możliwość zwrotu poszczególnych części zestawu – zwrotowi podlega wyłącznie całość.


Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak MIDO
- Bateria kuchenna FLESSI
- Wkładka regulowana w kolorze czarnym
- Przyścienny syfon srebrny automatyczny
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
WYMIARY


Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 50 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 620 |
| Szerokość [mm] | 500 |
| Głębokość [mm] | 190 |
| Wymiary komory | 38 x 42 x 19 cm |
| Gwarancja na zlew | 30 lat |
| Model odwracalny | Tak |
| Marka producenta | Pyramis |
| Typ ociekacza | Krótki ociekacz |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | Pyragranit® |
| Syfon | Przyścienny, automatyczny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 50 cm |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Mosiądz |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | Pyramis |