Zestaw Sparta Plus: zlew + bateria + syfon + wkładka regulowana
dodaj do przechowalni
Opis produktu










Zestaw | Zlew Sparta Plus z baterią Silvio Duo
- Dodatkowa przestrzeń robocza, dzięki dzięki ociekaczowi idealnemu do suszenia naczyń lub odkładania produktów podczas gotowania.
- Wygoda użytkowania, dzięki designerskiej baterii z obrotową wylewką.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: wkładka regulowana w kolorze czarnym przedłużająca blat roboczy.
TECHNOLOGIA PYRAGRANIT®
EUROPEJSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak granitowy
Model: SPARTA PLUS
- Zlew do szafki od 60 cm
- Wymiary: 78 x 48 x 19 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Zlew odwracalny: montaż ociekacza z prawej lub lewej strony
- Długi, wyprofilowany ociekacz z praktycznymi żłobieniami ułatwia odpływ wody i doskonale sprawdza się do suszenia naczyń
- Przyścienny syfon automatyczny z pokrętłem w kolorze srebrnym. Otwory o standardowej średnicy 35 mm.


Bateria kuchenna z obrotową wylewką
Model: SILVIO DUO
- Elegancki design pasujący do nowoczesnej kuchni
- Ponadstandardowe wężyki zasilające - 50 cm
- Słuchawka w dwóch wykończeniach - chrom i granit
- Obrotowa wylewka 360°
- Bateria kuchenna o wysokości 31 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Metalowy korpus, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Nowoczesna bateria kuchenna
Designerska wysoka bateria kuchenna w kolorze srebrnym idealnie pasuje kolorystycznie do zlewozmywaków granitowych. Mosiężny korpus połączony z granitowym dodatkiem, tworzy nowoczesne i trwałe rozwiązanie do stylowej kuchni.
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Zamontuj korpus w dowolną stronę – prawo/lewo ręcznie lub frontalnie.


Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Otwory w zlewozmywaku
Otwory posiadają standardową średnicę 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do syfonu:
- automatycznego: 2 otwory A i B pod baterię, pokrętło syfonu
Ociekacz zamontuj z prawej lub lewej strony.
Zlew posiada dodatkowe 2 podwierty technologiczne dla łatwiejszego wiercenia otworów do akcesoriów.


Wielofunkcyjna wkładka ociekowa w kolorze czarnym
Doskonale sprawdza się podczas płukania warzyw i owoców zapewniając wygodę i higienę użytkowania. Jej uniwersalny design pasuje do większości zlewozmywaków, czyniąc ją praktycznym dodatkiem do codziennych obowiązków. Wkładka posiada regulowaną szerokość od 32 do 46 cm.
Gwarancja
- 30 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Produkty posiadają dopasowane, wzmocnione opakowanie tekturowe z wypełnieniem, które zabezpiecza paczkę podczas transportu. Ponadto został zastosowany system podwójnego kartonu, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę. Jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne. Produkt sprzedawany jest jako komplet, co wyklucza możliwość zwrotu poszczególnych części zestawu – zwrotowi podlega wyłącznie całość.


Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak SPARTA PLUS
- Bateria kuchenna SILVIO DUO
- Wkładka regulowana w kolorze czarnym
- Przyścienny syfon srebrny automatyczny
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
WYMIARY


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 60 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 780 |
| Szerokość [mm] | 480 |
| Głębokość [mm] | 190 |
| Wymiary komory | 40 x 40 x 19 cm |
| Gwarancja na zlew | 30 lat |
| Model odwracalny | Tak |
| Marka producenta | Pyramis |
| Typ ociekacza | Długi ociekacz |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | Pyragranit® |
| Syfon | Przyścienny, automatyczny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 50 cm |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Mosiądz |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | Pyramis |