Zestaw z Ferrum 1K60: syfon + bateria + dozownik + wkładka ociekowa
Opis produktu










Zestaw | Czarny zlew Ferrum 1K60 z czarną baterią Katie
- Wysoka odporność na uszkodzenia, dzięki trwałej powierzchni z technologią nano granit.
- Wygoda użytkowania, dzięki baterii z obrotową wylewką i dozownikowi na płyn napełnianemu od góry.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi manualnemu.
- Czarna kolorystyka to gwarancja ponadczasowego stylu i pełnej uniwersalności – pasuje do każdej aranżacji i zawsze wygląda elegancko.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: impregnat do zlewu, który minimalizuje powstawanie zacieków i wkładka regulowana przedłużająca blat roboczy.
80% KRUSZYWO GRANITOWE
20% DEDYKOWANA ŻYWICA
POLSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak granitowy
Model: FERRUM 1K60
- Zlew do szafki od 60 cm
- Wymiary: 56 x 51 x 19 cm
- Pojemna i głęboka komora, która mieści duże naczynia
- Lekko zaokrąglone krawędzie zapobiegają gromadzeniu się osadów i resztek.
- Łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki powłoce hydrofobowej
- Typ zlewozmywaka: nablatowy (montowany na blacie)
- Długowieczny, dzięki odporności na zarysowania, uderzenia, wysokie temperatury i przebarwienia
- Przyścienny syfon manualny, w kolorze czarnym. Wykonujemy otwory o standardowej średnicy 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do wybranego syfonu.


Bateria kuchenna z obrotową wylewką
Model: KATIE
- Elegancki design pasujący do każdej kuchni
- Obrotowa wylewka 360°
- Perlator ECO - zapewnia oszczędność wody
- Bateria kuchenna o wysokości 32 cm
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Korpus ze stali szlachetnej, odporny na przebarwienia i wysoką temperaturę
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody
Nowoczesna bateria kuchenna
Designerska bateria kuchenna elastyczna w kolorze czarnym idealnie pasuje kolorystycznie do zlewozmywaków granitowych. Korpus wykonany ze stali szlachetnej tworzy nowoczesne i trwałe rozwiązanie do stylowej kuchni. Połącz funkcjonalność z designem i stwórz przestrzeń, która zachwyca nie tylko wygodą, ale i wyglądem!
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Zamontuj korpus w dowolną stronę – prawo/lewo ręcznie lub frontalnie.


Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Model SPACE SAVING - więcej miejsca w szafce
- Konstrukcja w kształcie U - pomaga uniknąć wydobywania się nieprzyjemnych zapachów z odpływu
- Ukryty i bezpieczny system antyprzelewowy
- Materiał: polipropylen i stal nierdzewna
- Uniwersalne wymiary
- Regulowana długość rur
- Możliwość podłączenia do zmywarki lub pralki
Stylowy dozownik na płyn - większy porządek w kuchni
Model: SIMPLE II
- Pojemność butelki 320 ml
- Obrotowa końcówka 360°
- Napełniany od góry
- Elegancki design dopasowany do zlewów SINK Quality
- Wysokiej jakości tworzywo PCV i stal
- Odporny na rdzewienie
Estetyczny i dyskretny podajnik
Praktyczny dozownik posiada obracaną o 360° końcówkę, która ułatwia ustawienie wygodnego kąta podczas zmywania. Długi podajnik pobiera odpowiednią ilość płynu, ograniczając jego zużycie, a napełnianie od góry sprawia, że jego uzupełnianie jest szybkie i wygodne.


Otwory w zlewozmywaku - dopasuj do Twoich potrzeb
Wykonujemy otwory o standardowej średnicy 35 mm. Ilość otworów w zlewie dopasowana jest do wybranego syfonu:
- 2 otwory (A i B) dla syfonu manualnego, przeznaczone na baterię i dozownik
Jeśli chcesz, aby rozmieszczenie lub ilość otworów była inna niż podana wyżej to napisz w komentarzu do zamówienia, które dokładnie wybierasz (A, B lub C). Zlew z otworami na zamówienie jest spersonalizowany i nie podlega zwrotom.
Otwory wykonujemy bezpłatnie. Są one o standardowej średnicy 35 mm i pasują do akcesoriów w zestawie.
Wielofunkcyjna wkładka ociekowa w kolorze czarnym
Doskonale sprawdza się podczas płukania warzyw i owoców zapewniając wygodę i higienę użytkowania. Jej uniwersalny design pasuje do większości zlewozmywaków, czyniąc ją praktycznym dodatkiem do codziennych obowiązków. Wkładka posiada regulowaną szerokość od 32 do 46 cm.


Standardy i jakość
- Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310
- Atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny
- 10 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Każdy wysyłany przez nas zlew jest systematycznie zabezpieczany naszym 4-elementowym systemem ochronnym, który składa się z:
- Amortyzujących narożników z pianki
- Miękkiego pokrowca chroniącego przed zarysowaniem
- Wypełnienia stabilizującego produkt w kartonie
- Wytrzymałego, wielowarstwowego kartonu
Zaprojektowaliśmy go również dla Twojej wygody – jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne.
Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak granitowy FERRUM 1K60 w czarnym kolorze
- Bateria kuchenna KATIE w czarnym kolorze
- Dozownik SIMPLE II w czarnym kolorze
- Wkładka regulowana w kolorze czarnym
- Przyścienny syfon manualny w kolorze czarnym
- Zaczepy montażowe do zlewu (4 szt.)
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
- Gratis: dedykowany impregnat do zlewu 30 ml

WYMIARY


Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 60 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 560 |
| Szerokość [mm] | 510 |
| Głębokość [mm] | 210 |
| Wymiary komory | 49.2 x 35.5 x 19 cm |
| Gwarancja na zlew | 10 lat |
| Model odwracalny | Nie |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Odpływ [mm] | 115 |
| Przelew | 30 mm |
| Typ ociekacza | Bez ociekacza |
| Liczba komór | 1-komorowy |
| Materiał zlewu | 80% kruszywo granitowe, 20% żywica |
| Syfon | Przyścienny, manualny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Certyfikaty | Atest PZH |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 3/8 cala |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Stal szlachetna |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Gwarancja | 2 lata |
| Otwór mocujący | 25 mm - 35 mm |
| Maksymalna grubość blatu | 35 mm |
| Wysokość pojemnika (pod blatem) | 210 mm |
| Wysokość dozera (nad blatem) | 54 mm |
| Pojemność pojemnika | 320 ml |
| Marka producenta | SINK Quality |