Zlew granitowy beżowy Ferrum 1K60: bateria + dozownik + syfon + nakładka
dodaj do przechowalni
Opis produktu










Zestaw do komfortowej i eleganckiej kuchni
Funkcjonalne sprzęty podkreślą elegancki charakter Twojej kuchni, zapewniając komfort i dopełniając jej wystrój.
- Wysoka odporność na uszkodzenia, dzięki trwałej powierzchni z technologią nano granit.
- Wygoda użytkowania, dzięki baterii z wyciąganą wylewką i dozownikowi na płyn napełnianemu od góry.
- Więcej miejsca w szafce na kosze i detergenty, dzięki przyściennemu syfonowi.
- Podkreśl swój styl złotymi dodatkami. Dobraliśmy akcesoria w tym kolorze specjalnie dla Ciebie, więc nie musisz się martwić o dopasowanie odcieni.
- Kompletny zestaw, gotowy do montażu - zawiera wszystkie niezbędne elementy.
- Otrzymaj gratisy: impregnat do zlewu, który minimalizuje powstawanie zacieków i nakładka na odpływ w kolorze złotym.
80% KRUSZYWO GRANITOWE
20% DEDYKOWANA ŻYWICA
POLSKA PRODUKCJA
Zlewozmywak z wygodną komorą
Model: FERRUM 1K60
- Zlew do szafki od 60 cm
- Wymiary: 56 x 51 x 19 cm
- Typ zlewozmywaka: wpuszczany (montowany na blacie)
- Duża i wygodna komora pomieści szerokie blachy i duże talerze.
- Łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki powłoce hydrofobowej.
- Lekko zaokrąglone krawędzie zapobiegają gromadzeniu się osadów i resztek.
- Długowieczność, dzięki odporności na zarysowania, uderzenia, wysokie temperatury i przebarwienia.


Wyciągana wylewka
Model wyposażony w wyciąganą wylewkę, dzięki której mycie naczyń staje się jeszcze prostsze. Wylewka pozwala dowolnie regulować zasięg baterii Dodatkowo, elastyczny wąż umożliwia precyzyjne kierowanie strumieniem wody, co zwiększa komfort pracy i przyspiesza codzienne obowiązki kuchenne.
Obracalna o 360° wylewka baterii
Wylewkę 360° możesz wygodnie i łatwo obrócić w dowolnym kierunku. Ułatwia to mycie dużych naczyń oraz opłukanie całej powierzchni zlewu, bez względu na głębokość jego komory.
Wielofunkcyjna bateria kuchenna
Model: TOPAZ NEW II
- Wyciągana, obrotowa wylewka 360°
- Dwufunkcyjna słuchawka (tryb zwykły i prysznic)
- Wysokiej jakości głowica ceramiczna
- Korpus ze stali szlachetnej, odporny na przebarwienia
- Wysokość: 42.5 cm
- Możliwość montażu uchwytu w dowolną stronę
- Otwór mocujący: 35 mm
- Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do podłączenia baterii do wody


Stylowy dozownik na płyn - większy porządek w kuchni
Model: SIMPLE II
- Zyskaj więcej miejsca na blacie – zapomnij o nieestetycznych butelkach na wierzchu.
- Łatwo i szybko uzupełnij płyn do naczyń bez potrzeby demontowania dozownika. Po prostu podnieś końcówkę i napełnij.
- Zwiększ wygodę podczas zmywania i ustaw dozownik w dowolnym kierunku, dzięki obrotowej końcówce 360°.
- Precyzyjne dozuj i oszczędzaj płyn, dzięki pompce - korzystne dla Twojego portfela i dla środowiska.
Syfon przyścienny - więcej cennej przestrzeni
- Oszczędź miejsce w szafce na kosze na śmieci lub detergenty, dzięki przyściennej konstrukcji space-saving.
- Podłącz zmywarkę lub pralkę bezpośrednio do syfonu, dzięki czemu zyskasz miejsce i ułatwisz instalację.
- Uniknij nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji do Twojej kuchni, dzięki konstrukcji w kształcie U.
- Zwiększ bezpieczeństwo i uchroń się przed ewentualnymi zadaniami, dzięki systemowi antyprzelewowemu.
- Łatwo dopasuj syfon do twojej kuchni, dzięki, regulowanej długości rur.
- Długowieczność i odporność na rdzewienie, dzięki wykonaniu z wytrzymałego polipropylenu i stali nierdzewnej (co jest szczególnie ważne w wilgotnym środowisku kuchennym).


Otwory w zlewozmywaku - dopasuj do Twoich potrzeb
Ilość otworów w zlewie zależy od wybranego syfonu:
- 2 otwory (A i B) dla syfonu manualnego i klik klak, przeznaczone na baterię i dozownik.
Jeśli chcesz, aby rozmieszczenie lub ilość otworów była inna niż podana wyżej to napisz w komentarzu do zamówienia, które dokładnie wybierasz (A, B lub C). Zlew z otworami na zamówienie jest spersonalizowany i nie podlega zwrotom.
Otwory wykonujemy bezpłatnie. Są one o standardowej średnicy 35 mm i pasują do akcesoriów w zestawie.
Nakładka na odpływ do zlewozmywaka
Nakładka na odpływ to praktyczne i stylowe rozwiązanie, które skutecznie zakrywa odpływ zlewozmywaka, nadając mu estetyczny wygląd. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu doskonale dopasowuje się do standardowych odpływów 90 mm, zapewniając schludne wykończenie każdej kuchni.
Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest odporna na wilgoć, korozję oraz zarysowania, co gwarantuje jej długowieczność. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie.


Standardy i jakość
- Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310
- Atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny
- 10 lat gwarancji na zlew, potwierdzonej Certyfikatem Gwarancyjnym
- 2 lata gwarancji na akcesoria kuchenne
Bezpieczna przesyłka
Każdy wysyłany przez nas zlew jest systematycznie zabezpieczany naszym 4-elementowym systemem ochronnym, który składa się z:
- Amortyzujących narożników z pianki
- Miękkiego pokrowca chroniącego przed zarysowaniem
- Wypełnienia stabilizującego produkt w kartonie
- Wytrzymałego, wielowarstwowego kartonu
Zaprojektowaliśmy go również dla Twojej wygody – jeśli zdecydujesz się na zwrot, ponowne zapakowanie produktu jest szybkie i intuicyjne.
Zestaw gotowy do montażu
- Zlewozmywak granitowy FERRUM 1K60 w kolorze beżowym
- Bateria kuchenna TOPAZ NEW II w kolorze złotym
- Dozownik SIMPLE II w kolorze złotym
- Nakładka na odpływ w kolorze złotym
- Przyścienny syfon manualny w kolorze złotym
- Zaczepy montażowe do zlewu (4 szt.)
- Intuicyjna instrukcja i karta gwarancyjna
- Gratis: dedykowany impregnat do zlewu 30 ml

WYMIARY


Dane techniczne
| Szerokość szafki od | 60 cm |
| Typ montażu | Wpuszczany |
| Długość [mm] | 560 |
| Szerokość [mm] | 510 |
| Głębokość [mm] | 210 |
| Wymiary komory | 49.2 x 35.5 x 19 cm |
| Gwarancja na zlew | 10 lat |
| Model odwracalny | Nie |
| Marka producenta | SINK Quality |
| Odpływ [mm] | 115 |
| Przelew | 30 mm |
| Materiał zlewu | 80% kruszywo granitowe, 20% żywica |
| Syfon | Przyścienny, manualny |
| Możliwość podłączenia syfonu do pralki/zmywarki | Tak |
| Certyfikaty | Atest PZH |
| Klasa przepływu | A |
| Wężyki przyłączeniowe w zestawie | 3/8 cala |
| Grupa akustyczna | II |
| Otwór mocujący baterii [mm] | 35 |
| Głowica baterii | Ceramiczna |
| Materiał baterii | Mosiądz |
| Gwarancja na akcesoria | 2 lata |
| Kolor dozownika | Złoty |
| Otwór mocujący | 25 mm - 35 mm |
| Wysokość dozera (nad blatem) | 62 mm |
| Pojemność pojemnika | 320 ml |
| Materiał pompki | Mosiądz |